Merhabalar.  1994 Ordu doğumluyum. Ordu/Fatsa’da yaşıyorum. Ilk ve orta eğitimimi  doğup büyüdüm ilçede bitirdim. Lise eğitimimi Istanbul Hadımköy Toki Lisesinde bitirdim. Ordu Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum.

Çok küçük yaşlardan beri Bilgisayar, internet ve müzikle uğraşıyorum. Ağırlık olarak Web Yazılım, Nesne Tabanlı Programlama ve VTYS(Veritabanı Yönetim Sistemleri) alanlarında proje üretiyor veya mevcut projeleri geliştiriyor yada teknik destek sunuyorum. Web yazılım olarak 7 yıldır PHP kullanıcısı, Nesne Tabanlı Olarak ise 4 Yıldır Java kullanıcısıyım.

Müzik dalından bahsedecek olursak genelde yaz aylarında cafe, türkü bar, restorant ve düğünlerde şarkı söylüyorum. Gitar, Bağlama ve Org enstrümanlarıyla aram çok iyidir. Elimden geldiği kadar ve işlerden fırsat buldukça boş zamanlarımda müzikal anlamda da birşeyler yapmaya çalışıyorum.

Bu blogu açma sebebim ise çalıştığım projelerde karşılaştığım hataları, edindiğim yeni bilgileri, tuttuğum notları yada okuduğum herhangi bir kitaptan aldığım notları internet ortamında paylaşmak ve insanların bu bilgilerden bir nebzede olsa faydalanmasını sağlamak.

Tüm sorularınız yada herhangi bir şey için info@emrullahtanima.com adresinden yada sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilirsiniz.