İçeriğe geç

Hakkımda

Merhabalar.  1994 Ordu doğumluyum. Ordu/Fatsa’da yaşıyorum. Ilk ve orta eğitimimi  doğup büyüdüm ilçede bitirdim. Lise eğitimimi Istanbul Hadımköy Toki Lisesinde bitirdim. Ordu Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum.

Çok küçük yaşlardan beri Bilgisayar, internet ve müzikle uğraşıyorum. Ağırlık olarak Web Yazılım, Nesne Tabanlı Programlama ve VTYS(Veritabanı Yönetim Sistemleri) alanlarında proje üretiyor veya mevcut projeleri geliştiriyor yada teknik destek sunuyorum. Web yazılım olarak 8 yıldır PHP geliştiricisi, Nesne Tabanlı Olarak ise 5 Yıldır JAVA geliştiricisiyim. Ayrıca js frameworklere ve teknolojilerine karşı da acayip zaaflıyım 🙂

Müzik dalından bahsedecek olursak genelde yaz aylarında cafe, türkü bar, otel ve düğünlerde şarkı söylüyorum. Gitar, Bağlama ve Org enstrümanlarıyla aram çok iyidir. Şu sıralar yeni enstrümanlarla da tanışmaya başladım 🙂

Bu blogu açma sebebim ise çalıştığım projelerde karşılaştığım hataları, edindiğim yeni bilgileri, tuttuğum notları yada okuduğum herhangi bir kitaptan aldığım notları internet ortamında paylaşmak ve insanların bu bilgilerden bir nebzede olsa faydalanmasını sağlamak.

Tüm sorularınız yada herhangi bir şey için [email protected] adresinden yada sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilirsiniz.